קצת עלינו

ברוכים הבאים לסטודיו ליר – עיצוב, מיתוג ומדיה חברתית

שמי לירון לן ואני מעצבת גרפית בעלת נסיון רב שנצבר במשך שנות עבודתי בחברות מובילות בתחומן. הקריירה שלי התחילה כשכירה. עבדתי כמעצבת ראשית בחברה גדולה ומוכרת בתחום הדרכת המחשוב, עיצבתי ומיתגתי עבור חברת התערוכות הגדולה בישראל, איישתי את תפקיד המרקום ומנהלת סטודיו בחברות הייטק, התמחיתי בכתיבת תוכן שיווקית ועיצוב דפים עיסקיים עבור עסקים ממכלול הקשת העיסקית בחברה המעניקה פתרונות עיצוביים וכתיבת תוכן ברשת החברתית.
בכל מקום בו דרכתי, למדתי הפנמתי והרחבתי את תחומי היכולת שלי, ואז האסימון נפל. הבנתי שיש לי יכולת לקלוט ולהבין את הלקוח העומד מולי בן רגע ואני יודעת להתאים לו את הפתרון המדויק ולנקות עבורו את הטפל מן העיקר. מאז שהוקם הסטודיו לפני כמעט שני עשורים התשוקה להפוך את החלומות של הלקוחות שלי למוצר חזותי ונגיש התממשה ואני זוכה לראות את החיוך שלהם על בסיס יומיומי - אין סיפוק מקצועי אדיר מזה!

עם השנים תרתי אחר אנשי מקצוע המעולים בתחומם על מנת לחבור ולהעמיק את מכלול השירותים של הסטודיו, וכיום אין גאה ממני לעמוד מאחורי המותג הראשון שיצרתי.

אז מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם?

סטודיו ליר, הינו סטודיו לעיצוב המספק פתרונות מיתוג ועיצוב במכלול תחומי התדמית העסקית והארגונית. נספק לכם את כל שירותי העיצוב הגרפי מלוגו ועד המיתוג העיסקי כולו והשפה החזותית תוך מתן דגש על התאמה אישית ועיצוב מדויק התואם את צרכי העסק שלכם.
אנחנו מתמחים גם בעיצוב עבור המדיה החברתית ובכתיבת תכנים שיווקיים וניהול הדף העיסקי בליווי קמפיינים ממומנים שיעיפו את העסק שלכם מעלה! ואם באתר חדש ורספונסיבי לעסק שלכם חשקה נפשכם - גם לכך יש לנו את המענה המקצועי ביותר. בביצוע הפרויקטים בסטודיו מושקעת תשומת לב רבה ותהליך היצירה נעשה מתוך אהבה גדולה למקצוע.
הקו המנחה הוא עיצוב איכותי, רעיונות מקוריים וחשיבה יצירתית ורעננה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, וליווי הלקוח לאורך התהליך – החל משלב למידת הצרכים דרך פיתוח הקונספט ועד ליצירת מגוון אמצעים חזותיים. הסבלנות וההגעה לקו הסיום עם אותו חיוך והנאה שחווינו ביציאה למסע הכרחית.

צרו קשר עוד היום ותיהנו מחוויה ממוקדת ומדוייקת של אפיון הנראות העיסקית שלכם!

מלאו פרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם בהקדם
או התקשרו: 052-4808559

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
logo2