טיפים לעיצוב הזמנת חתונה

אוטוטו מגיע היום הגדול, ואנחנו רוצים שכולם יהיו מעודכנים, וידעו מתי להגיע ליום המשמח שלנו.

לא סתם מחכים לרגע שבו נעצב הזמנה לחתונה, זה ללא ספק החלק הכייפי והקריאייטיבי ביותר.
היום הזמנה לחתונה היא הרבה יותר מפרטי מידע תאריך ושעה. היום – הזמנה לחתונה היא ממש מזכרת מהיום המאושר,
כולם מחכים להזמנה שלכם, האסמכתא הרשמית ליום החגיגי, אתם מעצבים הזמנה מכינים מעטפות וכתובות ושולחים בדואר, וההזמנה שמגיעה בדואר משמחת את הקרובים שלכם עם מזכרת, ויש כאלה שגם שומרים אותה באלבומי התמונות. (אמא בטוח שומרת).
בטוח שאם תפתחו את אלבום החתונה של הוריכם תמצאו את ההזמנה שהם שלחו לחבריהם ומשפחותיהם ביומם המאושר.

אבל הבדל של שמיים וארץ בין ההזמנות של פעם להזמנות של היום. היום מיוחד הוא שם המשחק.

לכן, חשוב לבחור עיצוב מיוחד עבור הזמנות לחתונה – עיצוב שיהיה לא רק מרשים ויפה, אלא גם כזה שייצג אתכם כראוי, שמי שיביט באותן הזמנות לחתונה יידע בוודאות במי מדובר. דרך הזמנת חתונה ממש אפשר להסיק מסקנות. אם בני הזוג הם כאלה שלדעתם "אלוהים בפרטים הקטנים" או כאלה שבוחרים גרפיקה מוכנה ורק ממלאים את השמות והתאריך. יש כאלה שההזמנה היא רק תזכיר ויש כאלה שרוצים שההזמנה שלהם תהיה בלתי נשכחת וחד פעמית.

היום תהליך הדפסת הזמנות לחתונה פשוט ומהיר, כי ניתן לעשות אותו באופן דיגיטלי. למעשה, פרט לעיצוב הזמנות לחתונה שהוא החלק המורכב בתהליך, שאר העבודה קלה ומהירה : בוחרים בית דפוס אליו נעביר את העיצוב המוגמר של הזמנות חתונה עם כל הפרטים, ובית הדפוס ידפיס, יחתוך ויקפל לפי דרישותיכם ויספק לכם הזמנות מוכנות לשליחה.

אני כמעצבת גרפית אוהבת לעשות את העבודה בשלמותה. אני מעצבת ומכינה עבור לקוחותיי את ההזמנה בהתאם לדרישותיהם ובנוסף מטפלת בנושא הדפוס אצל טובי הדפסים שמספקים עבודה נקיה, יפה ובמחיר משתלם. אני מעדיפה לקחת אחריות עד הסוף ולא להשאיר את הזוג שגם ככה טרוד במליוני סידורים אחרים – לטפל גם בזאת. ובעיקר שלא כל אחד מבין בדפוס ובאיך לגשת למלאכה. וכידוע כשאתה לא מבין ממש בנושא ומנסה לעשות לבד התוצאה נראית חובבנית.

הבה נתעכב על החלק הבעייתי של הזמנות לחתונה – העיצוב.

איך מעצבים הזמנות לחתונה?

קיימים אתרים באינטרנט העוסקים בהדפסת הזמנות לחתונה והם גם מציעים הזמנות לחתונה בעיצובים מוכנים מראש, שאפשר לעשות בהן שינויים קטנים ולהוסיף את פרטי האירוע שלכם. זוהי שיטה מצוינת במידה ואתם קצרים בזמן ומחפשים פתרון מהיר ודחוף. למזלכם יש מגוון עצום של עיצובים לבחירה, בסגנונות שונים- רשמיים , או מאויירים. כל אחד לפי טעמו הוא. אבל אם אתם מעוניינים בהזמנת חתונה מקורית וייחודית – עדיף שתעשו זאת לבד או עם עזרת מעצב גרפי.

אפשר לפנות לחבר כשרוני שיצייר לכם או יעצב לכם משהו מיוחד משלכם. אפשר גם לקחת תמונה של שני בני הזוג ולהשתמש בה אבל אם אתם כבר משתמשים בתמונה תעדיפו תמונה מעניינת ומקורית, תמונה בעלת משמעות, או הומוריסטית.
לא חייבים להצטלם במיוחד עבור הזמנות לחתונה, אפשר לקחת תמונה מן העבר, תמונה מהילדות, אפשר גם למזג את שתי התמונות שלכם לאחת.. אפשר גם לבחור עבור הזמנות לחתונה בתמונה אהובה מטיול משותף או מהדייט הראשון.
גם כיתוב מוסיף למקוריות, אם זה ציטוט או איזה טקסט שחיברתם לבד.

נחשו של מי ההזמנה הזו..?