מיתוג עסקי

לוגו הוא המוצר הראשון והבסיסי ביותר שעסק המעוניין במיתוג צריך. הוא הלב. דרך מה שהוא משדר מקבלים מושג ראשוני לגבי מי שעומד מאחוריו, ממנו בהמשך נגזרים יתר החומרים המיתוגיים והוא מכתיב את הנראות. לוגו הוא אתגר עיצובי גדול, הוא לא משהו שנעשה כלאחר יד ולכן אין להקל ראש בנושא מאחר שצורתו הויזואלית של הלוגו נשארת זכירה בראשם של לקוחותינו הפוטנציאלים ואיננו רוצים להחליף מיתוג כל יום.

באם תחליטו שהגיע הזמן לקפוץ למים ולהתקדם למיתוג מקצועי בעסק שלכם, בשלב ראשון תצטרכו להשתחרר מהפחד אם היה כזה, אתם עומדים להיות מופתעים מהעובדה  שתהליך מיתוג, כשנעשה באופן מקצועי, הוא תהליך נעים וידידותי והתוצאות מהירות וצבעוניות.

ימין-למעלה

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. המיתוג העיסקי הוא הרושם הראשוני הויזואלי שאתם כבעלי עסק תחשפו מצידכם.
הוא יגבש את חוות הדעת של הלקוח הפוטנציאלי הבא שלכם ויבנה לכם את המוניטין שיצעד איתכם הלאה.
בזמן הנע בין אלפית השניה לשלוש דקות – כדאי שתותירו רושם בלתי נשכח!

שמאל-למטה

הצעד הראשון הוא שיחת אפיון. בשיחת האפיון העיצובי שתעברו טמונה המון מחשבה שיווקית – אפילו אם תתחילו בעיצוב לוגו בלבד, אנו מאחורי הקלעים חושבים עבורכם כבר על הצעד הבא. התוצר האיכותי שתקבלו ושילווה אתכם ואת העסק בנוי כך שיתאים ליצירת מוצרים גרפיים נוספים ברגע שתהיו מוכנים לצעד הבא שלכם.

בשלב הבא לאחר שאספנו את המידע הרלוונטי יחד, תקבלו סקיצות שתואמות לציפיותיכם מבחינת סוג הגופן, הצבע, ומה שהמותג רוצה לשדר. יש לקוחות שכבר בשלב הזה מתאהבים באחת הסקיצות, אבל גם אם לא, נוכל להמשיך לתהליך חווייתי של שילובים: צבע מכאן, פונט משם ואייקון ממקום אחר.

התוצאה הסופית – לקוח שבע רצון עם מיתוג בולט ומעניין. חשוב לנו לציין כי לאחר שאושר הלוגו הסופי תקבלו אליכם דוא"ל המכיל את המיתוג החדש שלכם במגוון פורמטים כולל פורמט פתוח ללא עלות נוספת! מיתוג טוב הוא מיתוג זכיר, טביעת האצבע שלכם, שנחרטת ללקוח בראש ומבדלת אתכם. תנו לנו להיות חלק, ולעשות עבורכם את האהבה הגדולה של חיינו.

רוצים לעבור תהליך מיתוג מקצועי?

מלאו פרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם בהקדם
או התקשרו: 052-4808559

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
logo2